Hakkımızda
Teknolojinin gelişen dünyasında Aruna Yazılım ile yenilikleri takip edin!

Teknolojinin sunduğu bütün imkanlar ile her sektörden ve ölçekten işletmelere, modern bakış açısı ve yeni teknolojilerle yazılım çözümleri sunar.

Aruna Yazılım'ın Mottosu, dönemin getirdiği sıkı rekabet şartları içerisinde düzenli olarak değişim ve gelişim süreci yaşayan kuruluşlara operasyonlarını kolaylaştırmak, verimliliği arttırmak için yazılım çözümleri sunmaktır.

Aruna Yazılım, kurulduğu günden bu yana müşteri ilişkilerini her daim önceliği olarak belirlemiştir. Müşterilerini ailesi olarak gören ve uzun yıllar sürecek iş birliği temellerini atmayı misyon edinen Aruna Yazılım, başarısını memnun müşterilerine borçludur ve her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek farklı iş kollarından birçok yeni müşteriyi bünyesine katmaya devam etmektedir.

2014 yılında İzmir Alsancak ta kurulan Aruna Yazılım istikrarlı büyüme stratejisi ile bugün Bornova Merkez Ofis ve İzmir Bilimpark (İTOB-Torbalı) Ar-ge şubesi ile yazılım üretmektedir.

2021 yılı içerisinde lokomotif ürünleri olan ArunaDEPPO ve ArunaMobilSatış yazılımlarını Android Uygulama olarak yeniden piyasaya süren firma, bu gelişim ile birlikte bayileşme sürecinde de başarıya ulaşmıştır.

Ege Bölgesinde 7 iş ortağı ile satış ağını genişleten Aruna Yazılım 2022 yılında Türkiye genelinde bayileşme çalışmalarını sürdürmektedir.

Her geçen gün gelişen bilişim teknolojisini Aruna Yazılım ile yakala!

Aruna Yazılım bilişim ve yazılım konusunda yılların verdiği deneyimi, konusunda uzman ve profesyonel bir ekip tarafından sizlerle paylaşmak üzere kuruldu.

Önceliği işletme ihtiyaçlarına platform bağımsız entegre çözümler ve iş yazılımları üretmek olan firmamız, ERP sektörünün lider markası olan Netsis ve Logo’nun Çözüm Ortağı olarak kurulum, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

ERP hizmetleri dışında, Özel Yazılım Geliştirme, Süreç Yönetimi, B2B, E-Ticaret, Pazaryeri Entegrasyonu gibi tamamlayıcı ürünler ile de yanınızdayız.

Fikirlerinizi hayata geçirmek istiyorsanız çözüm Aruna Yazılım!
İletişime Geç