Neden Biz;

Orta ve Büyük Ölçekli Netsis ERP kullanan firmaların raporlama, danışmanlık ve özel yazılım isteklerini hızlı ve etkin bir şekilde yerine getirme önceliği ile faaliyet göstermektedir.

Proje Danışmanlığı

Kullanılan Netsis ERP yazılım ve entegre çözümler ile ilgili kapsamlı analizler yapılır. Yapılan analizler sonucu firmanın eksik alanlarını belirlenerek bunlar firma yöneticilerine iletilir. Bunlara bağlı olarak yine eğitim ve isteklerin proje sürelerine sadık kalınarak tamamlanması sağlanır.

Satış Öncesi Danışmanlığı

İşletmelerde kullanılacak Netsis Erp ürünlerinin kapsamının belirlenmesi konusunda bütçe dahilinde en uygun içerik ve fiyata sahip olduğunun belirlenmesi konusunda uygulanan süreçtir. Satış danışmanlarımız ön analiz yaparak ürün kapsam karşılaştırması ve rapor firmayı sunmaktadır.

Satış Sonrası Danışmanlık

İşletmelerde kullanılmak üzere karar verilen Netsis Erp ürünlerinin uyarlama süreci tamamlandığında, eğitim süreci devreye girer.

Aruna ofislerinde yada müşteri ofislerinde uygun zaman aralıklarında Eğitim içerik ve metodolojisi ile planlamalar gerçekleştirilir. Eğitimler sertifikalı personelimiz tarafından verilmektedir.

Eğitim süreci sonrası danışmanlık uzaktan ve yerinde destek tercihlerine göre devam etmektedir.

Destek Hizmetlerimiz

Kapsamlı Destek Hizmeti

Uzaktan bağlantı, telefon ve yerinde destek hizmetini kapsar

Detaylı bilgi için tıklayın

Telefon Destek Hizmeti

Uzaktan bağlantı ve telefon destek hizmetini kapsar

Detaylı bilgi için tıklayın

Proje Danışmanlık Hizmeti :

Proje kapsamında yapılan analiz sonucu detaylı olarak verilen  destek hizmetini kapsar

Detaylı bilgi için tıklayın